Šiais laikais pastatai statomi vis aukštesni ir platesni, o darbai vyksta vis greičiau. Siekdami patenkinti vis sudėtingesnius įrengimo grafikų reikalavimus, siūlome šiuo metu greičiausią liftų įrengimo būdą – revoliucinę įrengimo naudojant robotus sistemą Schindler R.I.S.E.
Mes, naujoviškų miesto sprendimų, skirtų išmaniesiems rytojaus miestams, technologijų lyderiai, sukūrėme liftų įrengimo naudojant robotus sistemą (Schindler R.I.S.E), sujungiančią pažangią automatiką su liftų technologijomis. Pirmą kartą istorijoje robotas gali autonomiškai atlikti įrengimo veiksmus. Tai suteikia daug privalumų, įskaitant saugų ir kokybišką liftų įrengimą.
Mūsų Schindler R.I.S.E sistema gali užbaigti įrengimą aukšte (išgręžti ir įstatyti šachtos durų, skiriamųjų sijų ir sieninių gembių inkarinius varžtus) daug greičiau nei taikant įprastinius įrengimo būdus. Kad būtų galima stebėti per nuotolį, ant platformos sumontuota kamera, tačiau pati sistema veikia savarankiškai; operatoriaus nereikia. Kai autonominis Schindler R.I.S.E įtaisomas lifto šachtoje, jis veikia visą parą, kol sumontuoja visus inkarinius varžtus. Kad būtų užtikrinama kokybės kontrolė ir priežiūra, visą tą laiką įrengimo vietoje budi Schindler R.I.S.E operatorius.
Naudojant Schindler R.I.S.E, montuotojų komandai nebereikia atlikti fiziškai sunkių, pasikartojančių ir daug laiko reikalaujančių užduočių – gręžti skyles ir įstatyti inkarinius varžtus. Taip padidinama sauga daug jėgų reikalaujančioje darbo aplinkoje.
Schindler R.I.S.E papildo kitus aukštybinių pastatų pramonės skaitmenizavimo sprendimus, pavyzdžiui, statinio informacinio modeliavimo (BIM) sistemą. Naudojant Schindler R.I.S.E, robotas gali gauti duomenis tiesiai iš skaitmeninio pastato modelio. Taip užtikrinama, kad varžtai būtų sumontuoti tiksliai pagal išdėstymo planą, ir nebereikia rankiniu būdu perduoti duomenų statybininkams (dėl rankinio perdavimo dažnai atsiranda klaidų). Kiekviename įrengimo etape sukaupta informacija ir duomenys įrašomi ir automatiškai bendrinami skaitmeniniame pastato modelyje, kad jais vėliau būtų galima pasinaudoti projekto statybos ir priežiūros etapuose.
Kartu su savo klientais formuojame ateities statybvietes. Laikydamiesi susitarimo dėl mokslinių tyrimų, kurį sudarėme su Aukštybinių pastatų ir miesto buveinių taryba (CTBUH), tiriame, kaip robotų technologijos, kaip antai Schindler R.I.S.E, gali teigiamai paveikti aukštybinių pastatų statybos procesus, kad pagerėtų statybos kokybė, greitis, bet nesumažėtų sauga įrengimo vietoje.
Didžiuojamės savo naujoviškumo liftų technologijų srityje paveldu ir ilgametėmis inovatyvių mobilumo sprendimų kūrimo tradicijomis, įskaitant pirmąjį liftų be mechanizmų patalpos patentą.
Didžiuojamės galėdami pristatyti šią naujovišką robotikos sistemą, kuri užtikrina visiškai naują darbuotojų saugos lygį ir padeda gerinti kokybę. Tai dar vienas "Schindler" įsipareigojimo siūlyti pažangiausius skaitmeninius ir miesto mobilumo sprendimus, formuosiančius išmaniuosius ateities miestus, pavyzdys.
Karl-Heinz Bauer, vyriausiasis technologijų vadovas, "Schindler" grupė
* CTBUH – ne pelno siekianti organizacija, kuri skatina keitimąsi žiniomis apie aukštybinius pastatus.